Zarezerwuj swój pobyt w Siedlisku Pod Dębami

Nasze gospodarstwo agroturystyczne to obiekt całoroczny. Miejsce, w którym spędzisz wyjątkowy urlop lub nabierzesz sił podczas pokonywania rowerem szlaku Green Velo. Zarezerwuj swój pobyt. Czekamy na Ciebie z filiżanką ciepłej kawy!

Rezerwacja noclegów

Nasi zadowoleni goście

Przepięknie zadbany teren, basen, chata z grillem"

Niesamowite miejsce. Czuć, że gospodarze wkładają całe serce w to, aby otoczenie wyglądało jak arogturystyla z pierwszego zdarzenia. Przepięknie zadbany teren, basen, ognisko, chata z grillem. Właściciele pomocni w każdej sprawie. Polecam zdecydowanie!

"Perełka na szlaku Green Velo. Niemieccy turyści i polscy rowerzyści - każdy mile potraktowany przez sympatycznych właścicieli. Infrastruktura doskonała."

Tak powinny wyglądać i funkcjonować wszystkie agroturystyki."

Bardzo urokliwe miejsce. Trafiliśmy tam z dziewczyną podczas podróży rowerowej szlakiem Green Velo. Skorzystaliśmy z opcji noclegu pod namiotem. Tak powinny wyglądać i funkcjonować wszystkie agroturystyki. Piękny, przystrzyżony trawnik, dostępna wiata z lodówką, czajnikiem, miejscem do posiedzenia, dostępem do prądu. W cenie również łazienka z prysznicem, ciepła woda. Wokół piękne drzewa, odgłosy przyrody. Bardzo polecamy. Wzór do naśladowania.

Skontaktuj się z nami

+48 505 654 032

+48 504 582 290

BALACHOWICZ.SYLWIA@WP.PL

ROMANKOWO 2, 11-210 SĘPOPOL

Zarezerwuj swój wypoczynek na Mazurach

Siedlisko Pod Dębami to świetne miejsce na nocleg podczas pokonywania szlaku Green Velo rowerem, ale też idealny punkt na urlop z rodziną. W chłodne wieczory zagrzejesz się przy kominku i ognisku, a przez upalny dzień schłodzisz się w basenie. Wszystko to w otoczeniu mazurskiej przyrody.

Zadzwoń