Galeria zdjęć

Siedlisko Pod Dębami – zobacz jak wygląda Natura!

Bliskość przyrody

Siedlisko położone jest w leśnej okolicy.

Czyste otoczenie

Relaksuj się i oddychaj czystym powietrzem.

Piękne pejzarze

Podziwiaj piękno mazurskiej przyrody.

Gospodarstwo Agroturystyczne

“Fenomenalna atmosfera, jaką tworzą gospodarze!”

Fenomenalna atmosfera, jaką tworzą gospodarze pani Sylwia i pan Krystian. Obiekt zróżnicowany, dla każdego coś miłego. Ale wszystko pod ręką. Nawet basen. A wychodki jakkolwiek to brzmi… Klasa Supreme! To trzeba zobaczyć!

Przepięknie zadbany teren, basen, ognisko, chata z grillem

Niesamowite miejsce. Czuć, że gospodarze wkładają całe serce w to, aby otoczenie wyglądało jak arogturystyla z pierwszego zdarzenia. Przepięknie zadbany teren, basen, ognisko, chata z grillem. Właściciele pomocni w każdej sprawie. Polecam zdecydowanie!

“ Wokół piękne drzewa, odgłosy przyrody. Bardzo polecamy”

Trafiliśmy tam z dziewczyną podczas podróży rowerowej szlakiem Green Velo. Tak powinny wyglądać i funkcjonować wszystkie agroturystyki. Piękny, przystrzyżony trawnik, dostępna wiata z lodówką, czajnikiem, miejscem do posiedzenia, dostępem do prądu. 

Skontaktuj się z nami

+48 505 654 032

+48 504 582 290

BALACHOWICZ.SYLWIA@WP.PL

ROMANKOWO 2, 11-210 SĘPOPOL

Zarezerwuj swój wypoczynek na Mazurach

Siedlisko Pod Dębami to świetne miejsce na nocleg podczas pokonywania szlaku Green Velo rowerem, ale też idealny punkt na urlop z rodziną. W chłodne wieczory zagrzejesz się przy kominku i ognisku, a przez upalny dzień schłodzisz się w basenie. Wszystko to w otoczeniu mazurskiej przyrody.

Zadzwoń